Mikuláš v nemocnici

Dňa 6. 12. 2023 sa žiaci III.PSA triedy so svojimi odbornými učiteľkami rozhodli potešiť pacientov a personál v Liptovskej nemocnici s poliklinikou MUDr. I. Stodolu. Žiaci spolu so svojimi rodinami napiekli množstvo medovníkov, ktoré následne krásne vyzdobili a originálne zabalili.

V deň sviatku sv. Mikuláša anjel (A. Ligasová), čert (M. Madliaková) a Mikuláš (J. Kulla), študenti z III.PSA, prešli celý areál nemocnice vrátane riaditeľstva, oddelenia dlhodobo chorých, interného pavilónu, chirurgického pavilónu, laboratórnych vyšetrovacích metód, psychiatrického pavilónu, bufetu a očného pavilónu. Všetci boli nadšení našou aktivitou, našli sa aj takí, ktorých naša aktivita od dojatia rozplakala. Deti k nám od radosti utekali a veľmi sa tešili spolu s rodičmi. Všetci sa s nami fotili a rozdávali úsmevy a radosť na všetky strany a my sme ich obdarovávali medovníčkami a sladkosťami.

Veľmi nás to potešilo v tento nádherný predvianočný čas, ktorý sme si veľmi užili a sme radi, že sa nám podarilo zorganizovať takúto nádhernú akciu.

Tatiana Guráňová

Návrat hore